Budowanie marki eksperta to zawsze praca grupowa.

Nasz zespół ekspertów

Rafał J. Szymański Fotografia biznesowa
Nasze wartości i dlaczego robimy to co robimy

Rafał Szymański

Jako osoba, która ma dwojakie wykształcenie: Akademii Sztuk Pięknych oraz Szkoły Głównej Handlowej patrzę na zdjęcia z dwóch punktów widzenia. Poza warstwą estetyczną wyrażaną prostym: coś mi się podoba a coś nie, zawsze zastanawiam się nad przyszłym sposobem wykorzystania zdjęć. Czy portret managera, który u nas zamawia spełnia jego cele biznesowe? Gdzie użyje wykonane zdjęcie: w prasie drukowanej czy w Social Mediach, a może w obu tych kanałach? Czy takie zdjęcie ma tylko wyrażać osobowość danej postaci czy także budować jej markę eksperta? Dlatego każda sesja jest starannie zaplanowana: poprzedza ja wywiad i dokładnie rozrysowany moodboard. W warstwie wizualnej cenię prostotę i elegancję.

Projekt Marka Eksperta stworzyłem w czerwcu 2018 jako kontynuację pracy jako fotograf biznesowy po zebraniu także doświadczeń jako ekspert od digital marketingu w ogromnych korporacjach. Obecnie przewodzę grupie ekspertów od Personal Brandingu. Pomagamy managerom i profesjonalistom z wolnych zawodów  w budowaniu własnej marki eksperta w swojej dziedzinie poprzez analizę potencjału, planowanie komunikacji online, wdrożenie strategii marki osobistej danej osoby oraz dostarczenie gotowych narzędzi, zapewniających realizację celów rekrutacyjnych, sprzedaży B2B, zbudowania wizerunku eksperta.
W projekcie Marka Eksperta odpowiadam za planowanie wizerunku, projekt i realizację sesji zdjęciowych, wykonuje tez te sesje i nastepnie retuszuję.

w czym możemy Ci pomóc

Budujemy Marki Ekspertów

dzięki unikalnemu połączeniu technologi, fotografii i psychologii możemy:
  • odkryć Twoje mocne strony dzięki badaniom psychologicznym

  • wykorzystać je do zbudowania Twojej marki eksperta;

  • Zaprojektować kompletną strategię Twojego wizerunku online i offline

  • Zrealizować tę strategię w postaci zdjęć biznesowych, prezentacji, postów na Linkedin i Facebooka 

  • Nagrać video i przygotować je do publikacji w Social Media lub komercyjnej stacji TV

  • Przygotować Cię do wystąpienia publicznego i pomóc w przygotowaniu prezentacji na nie.

  • Przeszkolić Cię z używania LinkedIn do osiągania Twoich celów biznesowych

  • Wypromować Cię na Linkedin, Facebook, Instagram czy Twitter z pomocą naszego autorskiego oprogramowania do automatyzacji i skalowania działań w Social Media.

Najważniejsi członkowie zespołu

Każdy człowiek jest unikalny, dlatego nie prowadzilismy do tej pory dwóch identycznych projektów. Do każdego z nich dobieramy taki zespół specjalistów jaki jest potrzebny. Niemniej psycholog , makijażystka czy graficzka to już nasz stały, sprawdzony skład.

Robert Górka
Robert Górka

Fotograf

Fotografią zajmuję się od wielu lat. Moją specjalnością jest fotografia portretowa oraz zdjęcia testowe dla modelek i portfolio dla aktorów. W proj. Marka Eksperta daje drugie, nowe spojrzenie na tę samą osobę i robię backstage

Paulina Budzińska
Paulina Budzińska

Makijaż i stylizacja fryzur

w 2006r. ukończyłam szkołę stylizacji i od tamtej pory pracuję w zawodzie i ciągle się dokształcam. Jestem pełną energii perfekcjonistką, która zrobi wszystko co w jej mocy,aby wydobyć z człowieka jego wewnętrzną moc i zewnętrzne piękno!

Maja Nowak
Maja Nowak

Kamera oraz video

w Marce Eksperta robię to co na codzień w telewizji. Nagrywam wywiady, kręcę newsy i montuje filmy.

Emilja Zajfert
Emilja Zajfert

Trener wystąpień publicznych

Projektuję i prowadzę szkolenia z zakresu komunikacji interpersonalnej, współpracy i budowania zespołów, a głównym obszarem mojej specjalizacji są szeroko pojęte wystąpienia publiczne naszych ekspertów. Pomagam im zwiększyć pewność siebie i pracować nad spójnym wizerunkiem na scenie. 2015 roku jest trenerem zespołu TEDx Warsaw oraz zajmuje się przygotowywaniem mówców TEDx Warsaw.

Ula Dziewit
Ula Dziewit

Copywriting i ghostwiting

Marce Eksperta dostarczam lekkie pióro, pasję pisania, bogatą wiedzę biznesową a także ponad 20 lat doświadczenia w roli dziennikarza, redaktora i managera. Jako ghost writer pojawiam się tam, gdzie moje kompetencje trafiają w Twoją potrzebę napisania książki, artykułu i każdego innego tekstu, który Tobie bezpowrotnie zabiera cenny czas, a dla mnie jest atrakcyjnym wyzwaniem zawodowym.

Dlaczego my?

Starając się odpowiedzieć na to pytanie patrzę na nie z punktu widzenia korzyści dla klienta. To co mogę zaoferować i uważam, że jest unikalne na rynku, to połączenie doświadczenia fotografa z wieloletnim doświadczeniem w digital marketingu. Zmienia to nie tylko mój sposób patrzenia na zdjęcia i ich planowanie. Doskonale wiem, jak skutecznie wykorzystać Twoje zdjęcia, aby stały się efektywnym narzędziem realizacji Twoich celów zawodowych.

Jeśli zatem planujesz zmianę pracy lub czeka Cię awans i chciałbyś dobrze zaprezentować się na Linkedin to wykonam dla Ciebie zdjęcia, które naprawdę przykują uwagę. 
Natomiast jeśli masz wolny zawód: prawnik, manager, właściciel firmy, to wiesz, jak ważny jest Twój wizerunek profesjonalisty, jak istotna staje się Twoja marka osobista. Wraz z doświadczonym doradcą  pomogę Ci zaplanować strategię Twojego wizerunku. Wspólnie przygotujemy dla Ciebie zestaw narzędzi zawierający wszystkie wskazówki oraz gotowe materiały do użycia na Linkedin, Facebooku czy w innym medium. 
Przekonałem Cię? Jeśli jakiekolwiek kwestie pozostają otwarte – zapraszam do kontaktu!

Napisz do mnie
Rafał szymański fotografia biznesowa